e
sv

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu yayınlandı

10 Mart 2022 22:20

Epic Games bu hafta 49 TL değerindeki Cities: Skylines oyunu 7 günlüğüne ücretsiz yaptı. Peki nasıl indirilir?

Her Perşembe yapılan Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyasının bu haftaki konuğu Cities: Skylines oldu. Epic Games geçen hafta iki oyunu ve bir de oyun eklentisini bedava yaparak toplamda 59 TL’nin cebinizde kalmasını sağlamıştı. Bir şehir kurma simülasyonu olan Cities: Skylines ise 49 Türk Lirası değerinde.

Colossal Order & Tantalus Media tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan Cities: Skylines, Mart 2015’te piyasaya çıktı. Konsol, macOS, Linux, Windows gibi bilinen tüm platformları destekleyen oyun, 10 Mart ile 17 Mart tarihleri arasında ücretsiz indirilebilecek.

49 TL’lik oyun Epic Games Store’da ücretsiz

Cities: Skylines oyununu ücretsiz indirmek için bir Epic Games hesabınız olmalı. Eğer yoksa öncelikle bir tane hesap açın. Ardından oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin ve gerektiğinde hesabınızla giriş yapın. Sağ taraftaki Yükle butonuna dokunun ve ardından ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak kitaplığınıza ekleyin.

Ücretsiz verilen oyunları Epic Games Store kitaplığınızdan kaldırmadığınız müddetçe istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz. Kampanya süresi dolduktan sonra kitaplığınızdan silinmeyecektir. Cities: Skylines özelliklerine de kısaca değinmek gerekirse:

Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatmak için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor. Oyunda Cities in Motion serisinin yapımcılarının tasarladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunmakta.

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim sistemiMicrosoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64 bit)Microsoft Windows 7/8 (64 bit)
İşlemciIntel Core 2 Duo, 3.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2 GHzIntel Core i5-3470, 3.20 GHz veya AMD FX-6300, 3.5 GHz
Bellek4 GB RAM6 GB RAM
Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Intel Tümleşik Ekran Kartları desteklenmez)
Depolama4 GB4 GB
DirectXSürüm 9.0cSürüm 11

KAYNAK : https://shiftdelete.net/epic-games-49-tl-lik-ucretsiz-oyun

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu yayınlandı