e
sv

GeForce Now’a ağustos ayında 38 yeni oyun geliyor

13 Ağustos 2022 16:14
avatar

gteknonet

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bu Perşembe, yayınlanan ‘Saints Row’, ‘Rumbleverse’ gibi 13 oyuna ek olarak daha pek çok yeni oyun bu ay GeForce NOW’a katılıyor.

Bulut çözümleri yaygınlaşmaya devam ediyor. İlk olarak depolama çözümleriyle hayatımıza giren bu teknoloji, bugünlerde çok daha zorlu görevleri yerine getirebiliyor. Bunlardan sonuncusu ise oyun tarafında karşımıza GeForce Now gibi servislerle çıktı.

NVIDIA‘nın GeForce Now isimli servisi, eski donanımlarda bile modern oyunları oynamayı mümkün kıldı. Özellikler ülkemiz gibi alım gücü düşük olan bu teknoloji yeni bir PC ya da konsol alamayan oyuncuların adeta hayatını kurtardı. Şimdi ise bu servis, 38 yeni oyunu kütüphanesine ekliyor.

GeForce Now kütüphanesine 38 yeni oyun ekleniyor

Ayın ilk GFN Perşembe gününde GeForce NOW’a 13 yeni oyun ekleniyor. Ağustos ayında GeForce NOW kütüphanesine eklenen Saints Row ve Rumbleverse gibi 38 heyecan verici oyuna da hazır olun. Üyeler, RTX ON ile Retreat to Enen dahil 13 yeni oyunu oynayarak ayı bugün başlatabilirler.

Bu ay GeForce NOW destekli cihazlar yayınlanan yeni oyunlarla doluyor. GeForce’un farkıyla Mac’lerde oynanabilen Saints Row ve Rumbleverse gibi heyecan verici yeni sürümler de dahil olmak üzere, oyuncuların dört gözle bekleyecekleri 38 yeni oyun bulunuyor.

Üyeler, Deep Silver’ın ayrıcalıklı Saints Row yeniden başlatmasında suçla dolu hareketli bir şehir olan Santo Ileso’nun Weird Wild West’ini ziyaret edebilecekler. Geleceğin patronu olarak suç dünyasına adım atın, müttefikler Neenah, Kevin ve Eli ile Saints’i kurun, rakip çeteleri alt edin ve gerçekten Self-Made olmak için suç imparatorluğunuzu kurun.

Oyuncular ayrıca herkesin şampiyon olabileceği yeni, oynaması ücretsiz, 40 kişilik Brawler Royale Rumbleverse’i de oynayabilecekler. Eşsiz öğeleri karıştırıp eşleştirerek dövüşçünüzü özelleştirin ve mobil cihazlara tam PC kalitesinde yayın yaparak savaş alanına doğru yol alın.

Bu ağustos ayının sonlarında buluta gelecek oyunların tam listesi:

Ağustos ayındaki oyun serüveniniz, şimdi yayınlanmaya hazır 13 yeni oyunla başlıyor.

Temmuz ayında duyurulan 13 oyuna ek olarak, ay boyunca 13 oyun daha eklendi:

Geçen ay duyurulan ama eklenme tarihlerinin değişmesi nedeniyle eklenemeyen oyunlar:

 • Grimstar: Welcome to the Savage Planet (Steam
 • Panzer Arena: Prologue (Steam
 • Turbo Sloths (Steam)

KAYNAK: https://shiftdelete.net/geforce-now-agustos-ayinda-38-yeni-oyun

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

GeForce Now’a ağustos ayında 38 yeni oyun geliyor