e
sv

Valorant 5.Bölüm 2.Kısım Güncellemesi Yenilikleri Duyruldu!

20 Ağustos 2022 13:24
avatar

Seyitali

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Riot Gamesin FPS Shooter tarzındaki efsane oyunu Valoranta yeni gelecek güncellemedeki yenilikler Valorantın PBE sunucularında yayınlandı böylece bizde yeniliklerden haberdar olmuş olduk.

Yeniliklerden önce size yeni gelecek seti göstermek istedim bildiğiniz gibi yakın zamanda Valorant Champions 2022 Turnuvası başlayacak ve bu turnuvaya özel gelen Champions 2022 setini görüyorsunuz. 23 Ağustos 2022de vitrine gelicek, Champions 2021 seti ile aynı fiyatta olucak(6263 VP) ve aynı bi önceki set gibi vitrinden kaldırıldığı zaman bidaha asla mağzaya yada gece pazarına eklenmiycek. Vitrinde 1 Ay durucak.

5.Bölüm 2.Kısım Yenilikleri

Öncelikle devrim niteliğinde bir özellik gelmiş arkadaşlar tabi bu valorant oyuncuları için devrim niteliğinde çünkü CS:GO oyununda bu özellik zaten vardı artık oyun içinde izlediğimiz oyuncunun crossairı hoşumuza giderse onu direkt kopyalıyabileceğiz sadece sohbete şu komutu yazmamız yeterli olucak /crossair copy yada /cc yazdığımızda oyuncunun crossair ayarları kopyalanacak. Crossair renklerini de artık istediğimiz renklerde ayarlayabileceğiz normalde oyunun bize sunmuş olduğu belirli renkler vardı ama artık yeni güncellemeden sonra istediğimiz rengin hex kodunu girdiğimizde rengi ayarlamış olucaz. Örnek olarak crossair rengimizi gri yapmak istiyoruz googlea gri kodu yazdığızda #e8e8e8 çıkan bu kod rengin hex kodu oluyor ve crossair renginiz ayarlanmış oluyor.

Bir diğer yenilikte yine crossair üzerinden artık iç çizgiler ve dış çizgileri dikey ve yatay çizgiler olarak 2 ayrı şekilde ayarlıyabiliyorsunuz yani misal yatayda duran çizgi daha uzun olsun dikeyde olan çizgi daha kısa olsun gibi yada tam tersi olarak artık kendi zevkinize göre ayarlıyabiliyorsunuz.

Poligondaki Brimstoneun odasına gelen yeni mail de ise Türk Ajanı Fadein gerçek adının Hazal Eyletmez olduğunu öğrenmiş olduk. Yüzbaşı Greavesin yollamış olduğu mailde ayrıca yeni ajan Batradan bahsediyor ama yeni ajan Bu güncelleme ile gelmiyecek büyük ihtimalle Eylül ayında gelecek olan güncelleme ile aramıza katılacağını tahmin ediyorum.

Yeni Oyun Modu HURM

Evet bu güncelleme ile birlekte yeni bir oyun modu geliyor 7. oyun modumuzun ismi Hurm olucak. Oynanışı ise takımlı ölüm kalım maçı ve ajanların yeteneklerinide kullanabileceğiz ilk 100 öldürmeye ulaşan takım ise oyun modunu kazanacak. Ama oyun modunun geleceği tarih belli değil belki kısım güncellemesi ile birlikte gelir belkide 3-5 gün sonrada oyuna eklenebilir.

BlackList Geliyor(Kara Liste)

Bence en önemli ve güzel yeniliklerden biri bu olmuş artık bu yenilikle birlikte dereceli maçta karşılaştığımız sürekli küfür eden kendisi kötü oynamasına rağmen takımı suçlayan tipik toksik oyuncuyu kara listeye eklediğiniz zaman birkaç gün bu oyuncuyla eşleşmeyeceksiniz. Oyunda çoğu zaman böyle insanlara denk geliyoruz oyun bittiğinde ohh kurtuldum sonunda şuandan dediğimiz anda yeni oyunda tekrar aynı oyuncu ile eşleşmiş oluyoruz bu durum belki demir, bronz, gümüş ve altın elo da çok sık rastlamadığımız bir durum olabilir belki ama yüksek elolarda az oyuncu olduğu için daha sık rastlanan bir durum ve bence gayet harika bi yenilik düşük eloda da olsanız bence işinizi şansa bırakmayın kara listeye ekleyin toksik oyuncuyu ve oyuna öyle girin derim.

Evet güncellemedeki yenilikler kısaca böyle arkadaşlar umarım hepimiz için eğlenceli bir sezon olur. Burada kendinizi yeni hatalara hazırlayın çünkü artık valoranta yeni güncelleme geldiğinde oyun bozuluyor 😀 Herkese iyi eğlenceler.

Sıradaki içerik:

Valorant 5.Bölüm 2.Kısım Güncellemesi Yenilikleri Duyruldu!